Bekçi Kulübesi

Bekçi Kulübesi

Bekçi kulübesi şehrin modern, estetik yapısını bozmayacak şekilde etrafındaki yapılara uyum sağlayan çevreci hazır yapılardır.
Mobo kabinler fabrikalarda üretimi tamamlandıktan sonra istenilen yerde düz bir zemine konulabilir ve dışarda olan buatlara elektrik ve telefon bağlantıları yapılır ve içerisinde tesisatla ilgili bir uygulama yapmaya gerek olmadan kullanılabilir. Polyester kabin içinde taban kaplaması betopan kullanılmaktadır. Üzerine yer döşemesi pvc mineflo yapılmaktadır. Dilediğinizde yerini değiştirebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda başka bir yere koyabilirsiniz. Son yıllarda şehrin estetiğini bozmadan talepleri karşılamak adına bekçi kulübesi ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. İstenilen ölçülerde ve istenilen renklerde estetik ve zarif çözümler sunmaktadır.
Mobo kabinler genellikle bekçi kulübesigüvenlik kulübesigüvenlik kabini, portatif tuvalet, seyyar tuvalet ve ofis ihtiyacına yönelik olarak kullanılabilmektedir..
Bekçi kulübelerinin avantajları şöyle sıralana bilmektedir.
•Zamandan tasarruf sağlar
•Ekonomik yapılardır
•Estetik görünümlüdür
•Taşınma özelliğine sahiptir
•Kolay kurulum yapılabilir
•Tüm renklerde üretilebilir

BEKÇİ KULÜBESİ TEKNİK BİLGİLER
1. Polyester kabin sistemini oluşturan tüm duvar ve çatı panelleri (CTP) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden çift cidarlı sandviç panel olarak ve arası 5,5 cm kalınlığında 40 dansite poliüretan köpük enjekte edilerek sandviç panel olarak imal edilir. Ses ve ısıya karşı izolasyonludur.
2. Bekçi kulübesi sisteminin panellerini sert poliüretan köpük ve panellerin birleşim yapıldıktan sonra antibakteriyal silikon ile yalıtarak su, kar, toz ve ses’ e karşı izolasyonu yanında hijyenik bir görüntü sağlamaktadır.
3. Modüler kabin (CTP) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden yapılmış dış ve iç yüzey paneller atmosferik şartlara ve antikorrozif özelliğe sahiptir, yıkanabilir, paslanmaz, çürümez, kolay temizlenir ve panellerin 400 kg darbeye ve ağırlığa dayanabilir özelliklere sahiptir.
4. Bekçi kulübesini oluşturan panellerin iç ve dış yüzeyleri +50 derece güneşin ultraviolele karşı dayanıklı ve -45 derece soğuğa karşı dayanıklı neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir. Ancak isteğe bağlı olarak muhtelif (değişik) renklerde uygulanabilmektedir.
5. Bekçi kulübesi alüminyum pencere çerçeveleri beyaz elektrostatik boya ile boyanmıştır. Alüminyum profil içinde 4 mm kalınlığında temperlenmiş oto camı kullanılmıştır. Cam kırıldığı zaman insana zarar vermeyecek özelliktedir.
6. Bekçi kulübesi içinde komple elektrik tesisatı kabinin köşelerinde 16 A otomatik TSE belgeli sigorta, topraklı priz, anahtar ve telefon prizi kullanılmaktadır. Kabinin tavanında TSE belgeli aydınlatma armatürü vardır.
7. Bekçi kulübesi kapısı Beyaz renkli 4 adet özel menteşeli PVC kapıdır. İspanyolet kilitlidir. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı pvc lambri kaplıdır.
8. Bekçi kulübesi zemini 1,2 mm kalınlığında metal profil malzemeden imal edilmiştir. Profil şase antipas ile boyanmıştır. Profil şase üzerine 14 mm kalınlığında betopan malzeme ile döşeli olup betopan malzeme üzerine PVC mineflo kaplanmaktadır.
9. Bekçi kulübeleri imalat ve işçilik hatalarına karşı en az 1 yıl garantilidir.
10. Modüler kabinler üzerine Bizim Prefabrik markalı alüminyum ve yapışkan etiket vardır. Kabin üzerindeki etiketler çıkarıldığı taktirde Bizim Prefabrik garanti kapsamından çıkar.
11. Alıcı kişi sipariş verirken Mobo kabinin kapı ve pencere konumları ve yönlerini kesinlikle bildirmelidir.
12. Vitrifiye-sıhhi tesisat ve pis su tesisat boruları TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
13. Banko, masa, raf, evye, jaluzi, havalandırma fanı, iç duvar bölmesi ve ilave WC istenmesi gibi opsiyonel aksesuarlar ücret karşılığı yapılmaktadır.
14. Alıcının yapacağı işler : Aldığınız kabinin ölçüsünde 10 cm yüksekliğinde beton dökülüp/yükseltme yapılıp yere dübel ile sabitlenmesi ve dışarıdan elektrik/su bağlantısı alıcı kişi tarafından yapılır.

Bekçi kulübeleri polyester esaslı malzemelerden üretilmektedir  hazır kalıp yöntemleriyle yapılmaktadır. Kalıpların büyüklüklerine göre üretim gerçekleştirilmektedir. Mobo kabinler hafif yapılardır hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Mobo kabin fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  Mobo kabinler işlemler bittikten sonra farklı bir yerde kullanıma elverişli yapılardır. Plastik kabin olarakta bilinmekte olan mobo kabinler şehrin yapısına uyum sağlayan modern görünümlü modüler yapılardır.  Mobo kabinlerin yaygın bir kullanım alanı bulunmaktadır polyester kabinler tüm iklim koşullarında gönül rahatlığıyla kullanılabilen hazır ekonomik yapılardır.  Polyester kabinler yükleme boşaltma esnasında hafif oldukları için kolaylıkla nakliye işlemleri yapılabilmektedir. Kabinler işlemler bitiği zaman ikinci el olarakta satılabilmektedir. Bu nedenle avantaj sağlamaktadır. Polyester kabinlerde renk seçenekleri de mevcuttur fakat renkli yapılması istenilen projelerde teslimat yönünden beyaz olanlara nazaran daha uzun termin süreleri vardır. İstediğiniz renklerle ilgili olarak bizim prefabrikle iletişime geçebilirsiniz..

Bizim prefabrik olarak polyester kabinlerde üretim yapmaktayız. Polyester kabinler kapı ve pencerelerinde alüminyum doğramalar kullanılmaktadır. Pencere sistemleri istek doğrultusunda sürgülü olarak da yapılabilmektedir. Polyester kabinler bekçi kulübesi ve güvenlik kabini olarak da sıklıkla kullanılmaktadır. Polyester kabinler ilk olarak bekçi kulübesi ihtiyacına uygun olarak üretilmeye başlanmıştır. Mobo kabinler fiyat avantajı sağlayan konforlu hızlı çözüm üretebilen hazır yapılardır. Polyester kabinlerin sevkiyatları oldukça kolay ve taşıma problemi olmayan hazır yapılar olarak da bilinmektedir. Polyeste kabinle uzun ömürlü yapılardır polyester kabinler bilindiği kadarıyla ömür olarak 25 – 30 yıl kullanım ömrüne sahip yapılardır. Plastik aksamı plastiğin ömrüne bağlı olarak uzun sürelidir. Doğada plastiğin yok edilmesi çok zor olduğu için polyester kabinler uzun ömürlü hazır yapılardır.

Prefabrik sektöründe lider firmamız mobo kabin imalatında da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bekçi Kulübesi fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.